Branding i kreacje graficzne

 

Każda firma potrzebuje spójnego i estetycznego systemu identyfikacji wizualnej. Twoja również. Jeśli chcesz rozwijać swój biznes i chcesz, aby Twoja firma była postrzegana jako nowoczesny i godny zaufania partner, potrzebujesz odpowiednich materiałów promocyjnych. Podstawą jest zapadające w pamięć czytelne logo, ale również reprezentacyjne wizytówki czy profesjonalny papier firmowy. A to tylko początek!

Wspomożemy Cię w działaniach, dzięki którym Twoja firma będzie zauważona, zbuduje emocjonalną więź z klientem i będzie kojarzyła się wyłącznie pozytywnie. Do pracy przystępujemy po analizie oczekiwań i specyfiki branży klienta, dopiero potem doradzamy materiały i narzędzia, dzięki którym osiągniesz pożądane rezultaty biznesowe. Projektowane przez nas prace oddają w 100% charakter prowadzonego biznesu. Zbudujemy dla Ciebie odpowiedni wizerunek i dobierzemy design, który będzie dopasowany do Twojej firmy.

Logotyp to indywidualny znak graficzny odróżniający Twoją firmę od konkurencji, który pomoże Ci zbudować markę firmy. Każdy projekt traktowany jest indywidualne, a logo projektowane jest od podstaw. Będzie czytelne i łatwe do zapamiętania, a co najważniejsze: będzie dostosowane do różnych nośników reklamowych (druki, witryny sklepowe, banery, internet itp.). Jeśli znudziło Ci się Twoje obecne logo – również podejmiemy się zadania i zaprojektujemy dla Ciebie jego odświeżoną wersję

Wizytówki to niezwykle ważne narzędzie przy nawiązywaniu relacji biznesowych czy przekazywaniu informacji kontaktowych. Dbamy o to, aby projektowane przez nas eleganckie wizytówki były spójne graficzne, zatem na swoich wizytówkach odnajdziesz logo oraz inne elementy charakteryzujące Twój biznes. Nie tylko je zaprojektujemy, ale również wydrukujemy i dostarczymy pod wskazany adres!

Papier firmowy to kolejna wizytówka identyfikująca przedsiębiorcę, można nawet określić, że to indywidualna papeteria stosowana przez firmę, która świadczy o jej profesjonalnym podejściu, dbałości o szczegóły, a przede wszystkim – szacunku do adresata. Papier firmowy możesz wykorzystywać we wszelkiego rodzaju pismach czy ofertach. Odpowiednio zaprojektowany papier firmowy zawiera niezbędne informacje o firmie, logo oraz inne elementy biznesowe, zatem jest to kolejna szansa na promocję Twojej firmy jako nowoczesnego i godnego zaufania przedsiębiorstwa.

Prezentacje firmowe to materiały, które muszą być spójne graficznie i zgodne ze standardami Twojej firmy. Jeśli chcesz przygotować efektywną prezentację w przejrzystej formie trafiającej do odbiorców, zleć to nam. Stworzymy nową prezentację, uwzględniając najlepsze praktyki co do tworzenia skutecznych prezentacji, ale również przerobimy materiały, które już funkcjonują w Twojej firmie. Po zapoznaniu się z założonym celem, zaproponujemy Ci najskuteczniejszą strukturę i formę prezentacji (infografiki, listy, wykresy, twarde dane finansowe itd.).

Stopki firmowe to sygnatura stosowana w mailach, która powinna informować o firmie i nadawcy, a przede wszystkim być czytelna i zaprojektowana z wyczuciem. Nie ma nic gorszego niż rozległa stopka mailowa, która jest kilkakrotnie dłuższa niż sama treść wiadomości e-mail, nie wspominając o przeładowaniu grafikami. Zaprojektujemy przejrzystą sygnaturę, którą Ty i Twoi pracownicy będziecie mogli z powodzeniem używać w poczcie firmowej, która przekaże najważniejsze informacje, a przy tym zrobi dobre wrażenie na odbiorcach i zbuduje pozytywny wizerunek Twojej firmy.

Gadżety reklamowe to atrakcyjne drobiazgi i przedmioty, które świadczą o odpowiednim podejściu PR-owym firmy. Gadżety mogą być rozdawane partnerom, klientom czy pracownikom i mają jeden cel: promować firmę. Jeśli nie masz pomysłu, jaki gadżet będzie idealny dla Twojej firmy, masz dość smyczy i kubków, mamy dla Ciebie inne pomysły! Niemal na każdym przedmiocie możesz zamieścić swoje logo i zamienić je w intrygujące narzędzie reklamowe – wytypujemy gadżety w zależności od celów, do jakich będą użyte, oraz sprowadzimy je dla Ciebie.

Strona www i landing page to Twoje wizytówki w internecie. Proste i estetyczne strony www z odpowiednimi grafikami, komunikatami i treściami będą oddziaływać na Twoich potencjalnych klientów i zachęcać do skorzystania z Twojej oferty. Stworzymy dla Ciebie atrakcyjne strony firmowe i strony docelowe do kampanii reklamowych w oparciu o gotowe lub autorskie szablony.

Mailingi i newslettery to skuteczne formy dotarcia do skonkretyzowanych odbiorców. Jeśli nie masz pomysłu, jak zbudować treść newslettera, pomożemy Ci! Zaprojektujemy mailing od podstaw, zarówno pod kątem grafiki, jak i treści. Podpowiemy również, co powinno się w nich znaleźć, aby przykuwały uwagę i zachęcały Twoich odbiorców do interakcji.

Wydruki i nadruki to oferta na usługę druku, w skład której wchodzi wydruk materiałów firmowych, jak wizytówki, papier firmowy, ulotki, plakaty, kalendarze, opakowania, torby reklamowe itd., a także nadruki, jak nadruki na koszulkach, kubkach i innych przedmiotach, które z powodzeniem można zamienić w atrakcyjne gadżety reklamowe.

Filmy reklamowe coraz częściej wykorzystywane są w internecie, a ich zasięgi z miesiąca na miesiąc wciąż rosną, dlatego jest to skuteczna reklama Twojej usługi. Z ich pomocą będziesz mógł przedstawić swoje produkty, firmę, pracowników, siedzibę – cokolwiek, co wpłynie pozytywnie na odbiór Twojej marki. Wykorzystaj nowoczesne techniki reklamy! Przygotujemy dla Ciebie koncepcję, stworzymy scenariusz, nakręcimy materiał i oddamy gotowy film promocyjny, który będziesz mógł zamieścić na swojej stronie firmowej czy w innych kanałach, jak YouTube czy Facebook.

Kreacje reklamowe to projekty składające się z grafiki oraz tekstu wykorzystywane w kampaniach reklamowych, by przyciągnąć klientów. Nieważne, czy potrzebujesz kreacji graficznych do internetu, ulotek  czy do prasy. Przekujemy kreatywny pomysł w reklamę o dowolnym rozmiarze i specyfikacji, spełniającą wytyczne w zależności od wybranego medium, a przede wszystkim w oparciu o najnowsze trendy w projektowaniu.

Fotografia to najlepszy sposób na prezentację firmy, ale również na przykucie uwagi klientów i wzbudzenie w nich zaufania. Proponujemy kompleksową usługę – sesje zdjęciowe pracowników (do stopek firmowych, materiałów szkoleniowych itp.), fotografię produktową i inne. Dostaniesz od nas profesjonalne zdjęcia najwyższej jakości, które będziesz mógł wykorzystywać w firmowych materiałach w zależności od potrzeb marketingowych czy biznesowych. Twoja firma, wykorzystując własne zdjęcia, zyska tylko na wiarygodności, a oferta – na atrakcyjności!

Szyldy to tablice reklamowe stosowane w konkretnych miejscach ekspozycji, głównie na zewnątrz budynku. Ich zadaniem jest przyciąganie klientów, partnerów i oznakowanie siedziby czy punktu firmy. Proponujemy kompleksową usługę – od doradztwa, przez projekt i przygotowanie, po produkcję i dostarczenie gotowych szyldów reklamowych. Użyte materiały są najwyższej jakości, zatem tablice są odporne na warunki atmosferyczne i zachowają nowy wygląd przez długi czas.

Identyfikacja samochodów to najlepszy sposób na wyróżnienie samochodu firmowego na drodze. Za pomocą naklejek z nazwą, logo firmy i innymi elementami wizualnymi przykuwającymi uwagę, Twoja firma będzie bardziej zauważalna. Zaprojektujemy naklejki, które będą dopasowane do konkretnego modelu samochodu, uwzględniając jego krzywizny i design. Wybierzemy odpowiedni materiał, a także zapewnimy wydruk w najwyższej jakości.

Banery to popularna forma reklamy zewnętrznej. Doradzimy, jaka forma i format reklamy będzie dla Ciebie najskuteczniejsza. Wykonamy dla Ciebie atrakcyjne projekty graficzne, które przyciągną spojrzenia Twoich potencjalnych klientów i wyróżnią Cię na tle konkurencji. Oferujemy również druk banerów reklamowych.

Rollupy, inaczej ścianki reklamowe, to najbardziej popularny system wystawienniczy. Roll-upy są lekkie, niezwykle trwałe, łatwe do transportowania i składania. Służą do prezentacji firmy, dlatego tak ważne jest, aby były dobrze zaprojektowane, a jednocześnie spełniały swoją funkcję promocyjną. Stworzymy je dla Ciebie kompleksowo – przygotujemy projekt, a także je wydrukujemy i dostarczymy