Cennik

Zapewne obawiasz się, że nie stać Cię na usługi naszej firmy. Masz ograniczony budżet, koszty prowadzenia biznesu wciąż rosną i myślisz, że i tutaj będą chcieli miliony monet za pomoc? Nie martw się na zapas! Skontaktuj się z nami, zadzwoń lub wypełnij formularz zgłoszeniowy poniżej.

Spotkajmy się i porozmawiajmy

Opowiedz nam, czego potrzebujesz, w jakim zakresie liczysz na wsparcie. Nawet, jeśli nie wiesz, w czym możemy Ci pomóc i nie masz właściwie pomysłu, co należy poprawić w Twoich działaniach – nie przejmuj się, jesteśmy od tego, żeby Ci pomóc.

Przeanalizujemy sytuację Twojej firmy i przygotujemy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb oraz możliwości budżetowych. Pomożemy ustalić, co jest dla Twojej firmy najważniejsze, ustawimy priorytety i plan działania. Rozłożymy to w czasie, jeśli będzie taka potrzeba.

Nie martw się ceną!

I tak będzie taniej, niż jakbyś zatrudnił pracownika, któremu musisz płacić stałą miesięczną pensję i wszystkie składki. Wynajmujesz profesjonalistów, którzy pomogą Ci pokierować firmą w zakresie marketingu, brandingu, doradztwa strategicznego i personalnego. Możesz dowolnie ustalić budżet dla naszych działań oraz czas, jaki będziemy poświęcali Twojej firmie.

Jesteśmy profesjonalni w tym, co robimy, ale nie znaczy to, że obsługujemy tylko duże budżety. Przy mniejszym nakładzie finansowym, małymi krokami i trochę wolniej też jesteśmy w stanie dotrzeć z Tobą do celu.

Nie krępuj się – Skontaktuj się z nami!

Wiadomość z formularza

Polityka prywatności

Jeśli nie będziemy w stanie podać stawki na podstawie otrzymanego od Państwa zapytania, jeśli będziemy potrzebowali dodatkowych informacji, odezwiemy się i telefonicznie lub bezpośrednio na spotkaniu omówimy wszelkie szczegóły.